Restaurace

Útulná pivovarská restaurace s citlivě provedeným interiérem má kapacitu 85 míst. V moderně vybavené kuchyni připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin pestrou nabídku pokrmů podle vyzkoušených receptů české kuchyně. Záleží nám na původu ingrediencí, ze kterých vaříme, a proto si je vybíráme především u místních producentů.

Denní menu - 20. 10. 2020

 

Polévka

 
0,25 l Česnekový krém s krutony 39 Kč
     
  Hlavní jídla  
150 g

Filírovaná vepřová krkovička, špenátové špecle

139 Kč
150 g Králík na smetaně, těstoviny penne 139 Kč
150 g Variace smažených řízků, bramborový salát

129 Kč

150 g Masová směs se zeleninou, pivovarské bramboráčky 129 Kč
     
  Nabídka našeho čerstvého pečiva  
  Pivovarský chléb 50 Kč, Houska  5 Kč, Dalamánek 10 Kč, Koláček  12 Kč  
 

 

 
     
     
 

 

 

 

 

 
     
     

 

Sladovna | Jídelní lístek

Na stálém jídelním menu najdete výběr pochoutek k pivu, tradiční česká jídla připravená dle místních receptů i bezmasá jídla a saláty. Nabídka naší kuchyně se přirozeně mění podle jednotlivých ročních období.

  Jídelní lístek ke stažení

Sladovna | Nápojový lístek

Základem nápojového lístku jsou naše nepasterovaná piva - Sváteční polotmavá 13°, Klíč 12°, Hvozd 11°, Luž 10° a Sklář 8°. Pestrá je nabídka dalších alkoholických i nealkoholických nápojů. Oblíbená je naše vlastní Cvikovská limonáda, přírodní Lažanské mošty bez konzervačních látek, domácí alkoholický i nealkoholický zázvorový nápoj nebo perlivá pivovarská voda s citronem.

  Nápojový lístek ke stažení

Stodola | Nápojový lístek

Naše pivovarská Stodola je otevřená hlavně v létě, pak příležitostně na nejrůznější akce. Nápojový lístek se tak může měnit na přání hostů. Stálý nápojový lístek při běžném provozu Stodoly najdete na odkazu níže.

  Nápojový lístek ke stažení