Restaurace

Útulná pivovarská restaurace s citlivě provedeným interiérem má kapacitu 85 míst. V moderně vybavené kuchyni připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin pestrou nabídku pokrmů podle vyzkoušených receptů české kuchyně. Záleží nám na původu ingrediencí, ze kterých vaříme, a proto si je vybíráme především u místních producentů.

Denní menu - 22. 3. 2019

 

Polévky  
0,25 l Hovězí vývar s masem, zeleninou a vaječnou sedlinou

30 Kč

0,25 l Bramborový krém s hříbky 40 Kč
  Hlavní jídla  
150 g Hovězí nudličky Stroganoff, jasmínová rýže 139 Kč
150 g

Vepřová plec po hambursku, houskové knedlíky

119 Kč

1 ks

Pečené kuřecí stehno na citronu a rozmarýnu, parmezánová kaše

129 Kč

250 g

Zeleninové placky s couscousem na ratatouille

119 Kč

 

Dnešní specialita

 
150 g Kuřecí Cordon Bleu, bramborová kaše, okurkový salát 149 Kč
  Ryba  
150 g Listový salát s rybími kroketami v bylinkové krustě 159 Kč
  Dezert  
1 ks Limetkový řez 45 Kč
     
     
   

 

Seznam alergenů je k dispozici u obsluhy restaurace.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

 

Sladovna | Jídelní lístek

Na stálém jídelním menu najdete výběr pochoutek k pivu, tradiční česká jídla připravená dle místních receptů i bezmasá jídla a saláty. Nabídka naší kuchyně se přirozeně mění podle jednotlivých ročních období.

  Jídelní lístek ke stažení

Sladovna | Pivní, nápojový a vinný lístek

Základem nápojového lístku jsou naše nepasterovaná piva - Sváteční polotmavá 13°, Klíč 12°, Hvozd 11°, Luž 10° a Sklář 8°. Pestrá je nabídka dalších alkoholických i nealkoholických nápojů. Oblíbená je naše vlastní Cvikovská limonáda, přírodní Lažanské mošty bez konzervačních látek, domácí alkoholický i nealkoholický zázvorový nápoj nebo perlivá pivovarská voda s citronem.

  Nápojový lístek ke stažení

Stodola | Nápojový lístek

Naše pivovarská Stodola je otevřená hlavně v létě, pak příležitostně na nejrůznější akce. Nápojový lístek se tak může měnit na přání hostů. Stálý nápojový lístek při běžném provozu Stodoly najdete na odkazu níže.

  Nápojový lístek ke stažení