Hotel

Rádi bychom Vás informovali o odstávce POŠTOVNÍHO SERVERU v termínu od středy 5.7. do pátku 7.7. 2023 z důvodu velké aktualizace všech systémů.V této době bohužel NEBUDE FUNGOVAT EMAILOVÁ KORESPONDENCE. Emaily se samozřejmě neztratí, budou však uschovány ve schránce, ke které bude přístup cca od soboty 8.7. 2023.

Poprosíme Vás tedy v případě potřeby nás kontaktujte TELEFONICKY NA tlf. číslech:+420 778 705 158, +420 735 168 946
Předem děkujeme za trpělivost a pochopení.

Hotel Kleis nabízí svým zákazníkům moderní design spojený s architektonickou budovou historického pivovaru Cvikov, jehož počátky sahají do druhé poloviny 19. století. Náš nový příběh se začal psát v roce 2013, kdy byly prostory pivovaru kompletně zrekonstruovány a ve Cvikově se tak začalo opět vařit ono výborné pivo. Hotel Kleis vzniká v roce 2018 jako další symbol rozvíjející se tradice celého areálu pivovaru Cvikov.

Hotel Kleis nabízí svým zákazníkům ve 2 poschodích 11 dvoulůžkových pokojů, 9 jednolůžkových a 2x Suite s možností ubytování až pro 6 osob.

Celý hotel je nekuřácký.

Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, wifi, telefonem a minibarem.

Hostům je k dispozici hotelová recepce se směnárnou. Recepce zajišťuje prodej drobného občerstvení, pohledů a suvenýrů. Funguje taktéž i jako informační středisko.

Celková kapacita hotelu včetně přistýlek činí 45 míst.

Pro nejmenší zákazníky připravíme na vyžádání dětskou postýlku případně dětskou sedačku.

Rádi se postaráme i o Vaše zvířecí miláčky.

Součástí hotelu je i restaurace „Sladovna“, která nabízí výbornou moderní českou kuchyni. V hotelu je možnost pořádání firemních jednání, konferencí i soukromých akcí.