Stylové pokoje
nabízené v unikátní lokalitě
Pivovaru Cvikov.

fotogalerie >
360°

Hotelové pokoje nabízejí standardně vlastní sociální zařízení, minibar, tv, wifi, přírodní kosmetiku řady Botanica a pro naše nejmenší zákazníky speciální kosmetiku řady For Kids.

360°

Poctivá výroba „živého“ nepasterizovaného piva z českého sladu, chmele, kvasnic a místní vody z úpatí Lužických hor. Piva Sváteční polotmavé, Klíč, Hvozd, Luž a Sklář.

Rezervujte si termín

Vítejte v jedinečném prostředí pivovaru

Hotel Kleis, který jsme pro Vás otevřeli v červnu roku 2018, nabízí moderní design hotelových pokojů, které jsme velmi citlivě zasadili do prostor bývalé sýpky pivovaru Cvikov. Umístěním na okraji Lužických hor a nabídkou služeb, kterými náš hotel disponuje, jsme ideálním místem pro účastníky firemních akcí, ale i pro rodiny s dětmi či skupinky přátel. Celkovákapacita hotelu činí 42 lůžek.

Restaurace Sladovna

Útulná pivovarská restaurace s citlivě provedeným interiérem má kapacitu 85 míst. V moderně vybavené kuchyni připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin pestrou nabídku pokrmů podle vyzkoušených receptů české kuchyně. Záleží nám na původu ingrediencí, ze kterých vaříme, a proto si je vybíráme především u místních producentů.

Prohlídka pivovaru

Návštěvníci pivovaru se mohou seznámit s procesem výroby piva během prohlídky trvající zhruba 60 min. Díky odbornému výkladu získají představu o dějích, které předcházejí stočení tohoto lahodného nápoje. Hlavní částí prohlídky je srdce pivovaru – měděná varna umístěná v místnosti s monumentálními industriálními okny, dále to jsou prostory původních valených sklepů, kde jsou ležácké tanky a spilka.